Sve i svašta

Sve na jednom mestu!!!

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  LoginLogin  

Share | 

Reklame,reklame i samo reklame

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
s@ndr@
Administrator

Female
Broj komentara : 85
Registration date : 2007-02-09

KomentarNaslov komentara: Reklame,reklame i samo reklame   Thu Jun 07, 2007 9:59 am

Sigurno ste odmah pomislili: Napokon se neko sjetio da napravi mjesta za reklame! Ako znate za neki zanimljiv forum ili sajt ostavite link ovdje , ali SAMO OVDJE i nigdje drugo ili brishem vashu poruku sa linkom...

Administrator

Female
Broj komentara : 85
Registration date : 2007-02-09

KomentarNaslov komentara: Re: Reklame,reklame i samo reklame   Wed Jun 27, 2007 4:05 am

E ovako...Ja chu prva .Ovaj sajt nije moj ali je strava i jednostavno ga moram reklamirati.Nalazi se na adresi www.mypartyfusion.com Na tom sajtu idete na 3D party-je i pravite svoj vlastiti elektronski party!!!Svi ljubitelji igrice Sims i Sims 2 che jednostavno obozavati ovaj sajt...I josh neshto:Nagrada za najvecheg party-breakera je organizovanje pravog party-ja!!!... srce srce srce

Broj komentara : 32
Registration date : 2008-08-08

KomentarNaslov komentara: Re: Reklame,reklame i samo reklame   Fri Aug 08, 2008 4:22 am

PArty brejkera?

Jel' imaš ti uopšte pojma šta je parti brejker?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sromanov

Broj komentara : 1
Registration date : 2008-09-12

KomentarNaslov komentara: Re: Reklame,reklame i samo reklame   Fri Sep 12, 2008 11:00 am

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Reklame,reklame i samo reklame   

Na vrh Go down

Reklame,reklame i samo reklame
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1